SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Parti silver 14378035
nr 1437 8035
Parti silver
Diverse, bruttovikt: 500g
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:30:46
1.000 kr
1.800 kr